Το χορευτικό συγκρότημα του Συλλόγου μας θα συμμετάσχει στη μουσικοχορευτική εκδήλωση του Εκπολιτιστικού Συλλόγου Νεάπολης Πατρών την Κυριακή 11 Ιουνίου και ώρα 20:00, στο Θεατράκι Μαρίνας.
Η εκδήλωση "Τώρα που στήσαν τον χορό" αποτελεί ένα ταξίδι στην παράδοση του τόπου μας και διοργανώνεται από τον Εκπολιτιστικό Σύλλογο Νεάπολης Πατρών.
Συμμετέχουν:
- Σύλλογος Κρητών Πάτρας "Το Αρκάδι"
- Πολιτιστικός Σύλλογος Σουλίου
- Εκπολιτιστικός Μορφωτικός Σύλλογος Αντρωνίου
- Σύλλογος Μπεγουλακίου "΄Αγιοι Απόστολοι"
Είσοδος Ελεύθερη.
![Τώρα που στήσαν το χορό](https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18698439_1500684073309719_5854420027872711427_n.jpg?oh=6c2f8359a19f40fa86101e9fbb758db1&oe=59B21B06)